Strona główna/Aktualności/Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

3 Lutego 2022

Szanowni Państwo!

Serdecznie dziękujemy rodzicom, dzieciom, pracownikom przedszkola za ogromne serce i zaangażowanie w pomoc na rzecz WOŚP. "Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy" pod hasłem: "Przejrzyj na oczy" w tym roku  dedykowana była na leczenie wzroku dzieci. Nasze przedszkole, jak co roku dołączyło do tej fantastycznej zbiórki. Uzbieraliśmy sumę 250zł 96 gr. Jest nam bardzo miło, że mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę do tego wspaniałego projektu. Jeszcze raz chcemy podziękować wszystkim darczyńcom i oczywiście będziemy to nadal czynić - Do końca świata i jeden dzień dłużej...:)

Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

30 stycznia - w niedzielę - odbędzie się jubileuszowy Finał WOŚP. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pod batutą Jerzego Owsiaka zagra po raz 30., by zebrać pieniądze, które w tym roku wspomogą polską okulistykę. "Wzrok to najważniejszy zmysł człowieka. Jakiekolwiek problemy z nim związane wpływają na ogólny rozwój i poznawanie świata, dlatego tak istotne jest szybkie stwierdzenie ewentualnych nieprawidłowości i podjęcie leczenia, a czynnikiem niezbędnym do prawidłowej diagnozy i wdrożenia terapii jest nowoczesny sprzęt, którego polskim placówkom brakuje"

Drodzy Rodzice!

Zachęcamy do wsparcia akcji Jurka Owsiaka WOŚP.

Od 20.01.2022 roku w naszym przedszkolu wystawiona jest skarbonka, która umiejscowiona jest w przedsionku przedszkola.