3 Czerwca 2021

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany.

W przedszkolu tego dnia staraliśmy się jak to tylko możliwe, aby naszym dzieciom umilić czas. Przygotowano wiele atrakcji. Najwięcej radości przysporzyły rozgrywki sportowe z remi football i remi basketball, chusty animacyjne , kreatywne chusty do malowania. Starszaki grały na bum bum rurkach samodzielnie skomponowaną melodię. Nie zabrakło muzyki, zabaw integracyjnych, konkursów oraz uśmiechu.

Mamy nadzieję, że ten dzień nasze przedszkolaki zapamiętają jako radosny i pełen miłych wrażeń