Strona główna/Aktualności/Profilaktyczny konkurs plastyczny

Profilaktyczny konkurs plastyczny

28 Lutego 2024

Szanowni Państwo,

23 lutego 2024 r. Burmistrz Miasta Czeladź ogłosił profilaktyczny konkurs plastyczny „Dzień z moją rodziną - bez smartfona!”

Konkurs adresowany jest dla dzieci z czeladzkich przedszkoli publicznych oraz uczniów klas I-VI  szkół podstawowych zgodnie z poniższymi kategoriami:

• przedszkola:
    • dzieci w wieku trzech i czterech lat,
    • dzieci w wieku od pięciu do siedmiu lat.
  • szkoły podstawowe:
    • dzieci z klas od I do III,
    • dzieci z klas od IV do VI.

Konkurs polega na wykonaniu dowolną techniką plastyczną pracy przedstawiającej czas spędzony z rodziną bez korzystania ze smartfona.
Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie jedną pracę w formacie A4 lub A3.

Prace konkursowe należy składać u osoby wskazanej przez dyrektora przedszkola lub szkoły, do której uczęszcza dany uczestnik, w nieprzekraczalnym terminie do 15 kwietnia 2024 r.

Wręczenie nagród laureatom konkursu odbędzie się 16 maja 2024 r. podczas obchodów „Święta Rodziny 2024”.
Szczegóły konkursu opisane w Zarządzeniu Nr 74/2024 Burmistrza Miasta Czeladź w sprawie: ogłoszenia profilaktycznego konkursu plastycznego „Dzień z moją rodziną - bez smartfona!”.

Link: https://www.czeladz.pl/aktualnosci/lista_aktualnosci/Profilaktyczny-konkurs-plastyczny-Dzien-z-moja-rodzina.-Bez-smartfona/idn:4101

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz