17 Grudnia 2023

,,W Boże Narodzenie wszystkie drogi prowadzą do domu” (Marjorie Holmes)

Boże Narodzenie to święta wyjątkowe i ważne. Wigilijna noc - noc, w której Bóg stał się człowiekiem, jest nam wszystkim dobrze znana. Ten czas rodzi radość i dobroć w sercu każdego człowieka. Dzielenie się opłatkiem, roziskrzona choinka, położone pod nią prezenty, ciche melodie kolęd, przenoszą dorosłych w świat dzieciństwa, a dzieci wzbogacają w przeżycia, do których zawsze będą chętnie wracać we wspomnieniach.

Szanowni Państwo, życzymy Wam, aby pokój ogarnął Wasze serca i zagościł w nich także świąteczny nastrój; abyście mogli w ten cichy wieczór wziąć opłatek biały, serdecznie go przełamać z bliskimi. Niech przy żywicznym zapachu strojnej choinki upłyną nam piękne chwile polskiej wigilii ze wspólnie śpiewaną kolędą, upragnionym gościem przy stole w kochającym rodzinnym kole. Życzmy sobie, by nas jak najmniej dzieliło, a jak najwięcej łączyło.

Życzymy sobie zwykłego ludzkiego szczęścia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku

świeta