Strona główna/Aktualności/Gratulacje dla Krzysia

Gratulacje dla Krzysia

13 Kwietnia 2022

Grand Prix Czeladzi w badmintonie 2022

10 kwietnia 2022 r. w hali MOSiR w Czeladzi odbył się czwarty i ostatni turniej Grand Prix Czeladzi w Badmintonie 2022. Celem imprezy była popularyzacja tej dyscypliny sportu wśród dzieci, młodzieży i dorosłych oraz wyłonienie najlepszych zawodników z Gminy Czeladź. Organizatorzy zaplanowali sportową rywalizację w 10 kategoriach wiekowych. Najmłodszym zawodnikiem tegorocznego cyklu był sześciolatek Krzysztof P., który uczęszcza do Naszego Przedszkola . Mimo, że rywalizował z kolegami starszymi  o cztery lata -  zajął miejsce III. Gratulujemy Krzysiowi.

"Kiedy można rozpocząć zabawę w badmintona? Już w wieku 5-6 lat, wówczas dzieci grają małymi rakietkami na niskiej siatce lub bez, a lotki są zastąpione różnej wielkości balonami." - mówi  Andrzej Mentel

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.