Strona główna/Aktualności/Magiczna przygoda w Alahamora

Magiczna przygoda w Alahamora

15 Listopada 2023
14.11.2023 dzieci z grupy Tygryski wybrały się na „ magiczną przygodę” do Alahomora. Na każdego uczestnika czekało czarodziejskie przebranie, które pozwoliło małym uczniom poczuć się jak w prawdziwej szkole magii. Pierwszym zadaniem dla małych czarodziei był turniej wiedzy o przygodach Harrego Pottera…... Dzieci doskonale odpowiadały na pytania i jak się okazało znają szczegóły przygód Czarodzieja, było dużo zabawy! Jak to bywa w Hogwardzie nie mogło zabraknąć magicznego poczęstunku w postaci tęczowego bajgla Bombarda. Czarodzieje byli zdumieni kolorem i smakiem. Następnie czarodzieje pełne entuzjazmu samodzielnie tworzyły swoje magiczne różdżki. Teraz już mogli używać czarów i warzyć magiczne kolorowe eliksiry, dzieci poznały zasady działania suchego lodu, a potem degustowały swój eliksir i zajadały fasolki różnych smaków nabywając super mocy!

Dzieci w doskonałych nastrojach wróciły do przedszkola. Wycieczka była bardzo udana. Już planujemy następne……….!