Strona główna/Aktualności/Stop uzależnieniom

Stop uzależnieniom

28 Września 2023
Stop uzależnieniom,....to hasło ważne także dla przedszkolaków. Bo zamiast siedzieć godzinami przed komputerem czy telewizorem, albo z komórką w ręku, lepiej i zdrowiej jest się bawić, grać w piłkę lub czytać bajki. To także apel do rodziców by nie ułatwiali sobie życia, sadzając dziecko przed komputerem bądź telewizorem.
O tym wszystkim, w zabawny i przystępny sposób ,mówiono dziś przedszkolakom w hali MOSiR na imprezie przygotowanej przez Towarzystwo Powszechne Czeladź. Na imprezie przygotowano dzieciom wiele atrakcji, na czele z zabawnym występem grupy teatralnej. O wymienionych wcześniej zagrożeniach, mówiły także dzieciom w przedszkolach, Panie nauczycielki, pomagając im przygotować na dzisiejszą imprezę stosowne do tej tematyki rysunki i hasła ,które oceniała dzisiaj specjalna komisja. Ale ponieważ dzieci we wszystkich przedszkolach spisały się znakomicie, przygotowując piękne prace i hasła, komisja nie potrafiła ocenić, które prace były najlepsze, wiec puchary zwycięzców i dyplomy trafiły do każdego przedszkola.
  Przed współczesnymi uzależnieniami trzeba przestrzegać dzieci od najmłodszych lat.