Strona główna/Aktualności/Dzień Przedszkolaka

20 Września 2021

Co roku w całej Polsce 20 września przedszkolaki świętują swój dzień - Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to znakomita okazja do zabawy dla wszystkich przedszkolaków. W naszym przedszkolu obchodziliśmy to święto w poniedziałek - 20 września. W tym dniu było bardzo wesoło. Wszystkie przedszkolaki wspaniale się bawiły przy muzyce z animatorem. Na zakończenie wspaniałej zabawy czekał na dzieci słodki poczęstunek.

Idąc za słowami Janusza Korczaka „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

Z okazji Dnia Przedszkolaka, życzymy Wam drogie Dzieci,

aby uśmiech zawsze gościł na waszych twarzach,

każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

Niech Wasze marzenia się spełniają !!!