Strona główna/Aktualności/Ważne- Mikołaj w przedszkolu

Ważne- Mikołaj w przedszkolu

18 Listopada 2020

W dniu 07 grudnia 2020 r w naszym przedszkolu odbędzie się interaktywne przedstawienie dla dzieci z okazji Mikołaja pt „Alicja - online”.

Cena przedstawienia to 20,00 zł. Zgodną kwotę prosimy wpłacać do wychowawców grup (podpisana koperta w woreczku) do 24.11.2020 r.

Ponadto ze środków grupowych zostanie przekazane 5zł od dziecka na zakup słodkiego upominku.

W związku z sytuacją jaka zaistniała w naszym kraju i na całym świecie (Covid-19) Katolicki Teatr Edukacji przygotował dla naszych najmłodszych widzów niezwykły spektakl. Przedszkolaki, w ciekawy sposób będą mogły obcować z teatrem, sztuką i magią. Zgodnie z zasadami bezpieczeństwa aktorzy pojawią się w naszym przedszkolu online.

Przedstawienie zostanie wzbogacone takimi efektami jak: pokaz ogniowy, taniec na podwieszanej szarfie, bańki mydlane, balony oraz ledowe show. Na koniec każdy uczestnik spotkania otrzyma upominek książeczkę „Labirynty”, okulary 3D.

Spektakl na pewno długo pozostanie w pamięci dzieci.

Seans trwa 45 minut, każda grupa uczestniczy osobno przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa.