Strona główna/Aktualności/Bal Karnawałowy

Bal Karnawałowy

13 Lutego 2021

Hej maluchy, hej starszaki dziś bal mają przedszkolaki

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka - w takiej atmosferze bawiły się dzieci   podczas balu karnawałowego. W tym roku, ze względu na sytuację związaną z pandemią zabawa odbywała się indywidualnie w każdej grupie wiekowej. Przedszkolaki z dumą prezentowały bajeczne stroje. Z wielką ochotą uczestniczyły  w tańcach, zabawach i konkursach prowadzonych przez swoje wychowawczynie tańcząc samodzielnie, w parach i grupach, chłopcy z dziewczętami. Można było zaobserwować wszystkie style taneczne, a pomysłowość w łączeniu rytmicznych kroków i ruchów ciała nie znała granic. Dużo emocji wzbudzały różne konkurencje. Na twarzach wszystkich malował się uśmiech, który nie znikał mimo chwilowego zmęczenia. Bal był okazją do zintegrowania dzieci i pozostawił wiele niesamowitych wrażeń.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów dla dzieci.

Następny bal już za rok!!!