Logotyp jednostki organizacyjnej

Przedszkole Publiczne nr 11 im. Kolorów Tęczy Strona pełni funkcję BIP

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

01 MAJ 2020

„Witaj Maj, Trzeci Maj...”

 
Święto Narodowe Trzeciego Maja obchodzone na pamiątkę uchwalenia Konstytucji w 1791 roku, jest okazją do rozmów o patriotyzmie, o symbolach narodowych i o znaczeniu ojczyzny w naszym życiu.
W tym roku dzieci z naszego przedszkola inaczej niż co roku , bo razem z Rodzicami w domu będą realizowały zajęcia pod hasłem „Jestem Polakiem”,  których celem  jest kształtowanie postaw patriotycznych i świadomości narodowej u naszych wychowanków oraz utrwalenia znajomości symboli narodowych (godło, barwy narodowe, hymn państwowy).
Nauczycielki najstarszych grup opracowały dla dzieci i ich rodziców ciekawe zajęcia: zapoznały dzieci z wydarzeniami historycznymi związanymi z uchwaleniem Konstytucji 3 Maja w postaci krótkich pogadanek, polskich legend oraz prezentacji multimedialnych o symbolach narodowych. Dzieci ozdabią flagę oraz godło Polski różnymi technikami plastycznymi. Przedszkolaki wspólnie z rodzicami odśpiewają hymn narodowy „Mazurek Dąbrowskiego”.
Właśnie w takich chwilach czujemy się dumni z naszego kraju i jego pięknej historii. Niech to uczucie w naszych sercach pozostanie na zawsze.
wszystkie aktualności rejestr zmian wiadomości

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację: 
  • Pierwsza publikacja:  
  • Aktualizacja publikacji:  
  • Wytworzenie publikacji:  
  • Zatwierdzenie informacji:  
Drukuj Liczba odwiedzin: 56
ul . Kombatantów 2,
41-250 Czeladź
tel. 32 265 13 25
e mail: przedszkole11[at]opoczta.pl

Dane adresowe

Przedszkole Publiczne nr 11 im. Kolorów Tęczy

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl