Strona główna/Aktualności/ Czas na rodzinę - konkurs fotograficzny

Czas na rodzinę - konkurs fotograficzny

11 Czerwca 2023

Dnia 06.06.2023 roku w godzinach popołudniowych w Kopalnii Kultury w Czeladzi , odbyła się Gala finałowa konkursu fotograficznego pt,, Czas na rodzinę".
Organizatorem konkursu było Przedszkole Publiczne nr 10 im. Przyjaciół Bajek Disneya we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz Centrum Usług Społecznościowych. Głównym celem konkursu, było propagowanie czasu spędzanego wspólnie z rodziną. Laureatkami konkursu z naszego przedszkola zostały dziewczynki z grupy ,, Motylki" - Emilka, Michalinka oraz Gaja wraz z rodzicami. Podczas gali dzieci z Pp10 zaprezentowały krótki program artystyczny po którym wyświetlony został kolaż zdjęć rodzinnych. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami .
Po uroczystym rozstrzygnięciu konkursu odbył się finałowy seans kinowy, podczas którego wyświetlono bajkę pt,, Kocia, Kocia mówi ,,Dzień dobry". Gala przebiegła w miłej atmosferze.