Strona główna/Aktualności/Program - BohaterOn

Program - BohaterOn

12 Listopada 2021

W tym roku szkolnym nasze przedszkole przystąpiło do ogólnopolskiego programu - "BohaterOn".To ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku. Projekt ma edukować Polaków, bazując na historiach Powstańców, wzmacniać poczucie tożsamości narodowej, krzewić postawy patriotyczne oraz budować wrażliwość społeczną. Poprzez uczestnictwo w projekcie wspieramy naszych wychowanków od najmołodszych lat zarówno w edukowaniu jak i upamiętnianu historii dotyczącej ludzi, którzy są bahaterami naszego kraju. W kolejnych latach również mamy zamiar uczesticzyć w projektach związanych z historią Polski.