• Znaleziono 195 wiadomości.

Tygryski w Bibliotece

23.03.2017 grupa Tygryski uczestniczyła w lekcji bibliotecznej zorganizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną.

22.03.2017 grupa Tygryski wraz z nauczycielem odwiedziła Dom Pomocy Społecznej SENIOR.

„Zajęcia otwarte” dla dzieci 6 letnich w SP3

14.03.2017 roku grupa Tygryski pod opieką nauczycielki odwiedziła Szkołe Podstawowowej nr 3 im. J. Korczaka w Czeladzi.

Wizyta w DPS SENIOR

07 i 14 marca przedszkolaki z grupy Motylki i Pszczółki udały się do Domu Pomocy Społecznej SENIOR, aby zagrać w kręgle.Wraz z pensjonariuszami przedszkolaki stanęły do zawodów turniejowych

Dni otwarte

Serdecznie zapraszamy kandydatów na przedszkolaka

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Dni otwarte

1 marca 2017 r. rusza nabór do czeladzkich przedszkoli publicznych na rok szkolny 2017/2018. Druki wniosków o przyjęcie będą dostępne w każdym przedszkolu.

Dzień Babci i Dziadka w DOS SENIOR

08.02.2017 roku przedszkolaki z grupy Pszczółki i Tygryski odwiedziły pensjonariuszy z Domu Opieki Społecznej „Senior”

1 września 2017 roku w całym kraju rozpocznie się wdrażanie reformy edukacji. Główne zmiany wprowadzane reformą od roku szkolnego 2017/2018 to przede wszystkim wprowadzenie 8-letniego kształcenia w szkołach podstawowych oraz brak naboru do gimnazjów. Nowe przepisy postawiły przed samorządami konieczność dostosowania sieci szkół do zmian wprowadzanych reformą.

Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu na stałe wpisany jest w kalendarz imprez przedszkolnych i obchodzony jest co roku bardzo hucznie. Mimo, że za oknem zima, mróz, jest to najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość, wywołuje uśmiechy na twarzach, powoduje , że małe serduszka dzieci biją szybciej, a Babcia i Dziadek ze wzruszeniem słuchają czułych słów , kierowanych pod ich adresem.

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka

Babciu kochana i Ty dziadku drogi zapraszamy do Nas w przedszkolne progi.

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

• Podmiot udostępniający informację:
  • Pierwsza publikacja:
  • Aktualizacja publikacji: