• Znaleziono 174 wiadomości.

Góra Grosza 2017

Najlepsze co możemy dać dziecku, to rodzina, w której może czuć się bezpiecznie, rozwijać się, swoje pasje i zainteresowania, nawiązywać przyjaźnie

Jesień na wesoło

24.11.2016 roku w godzinach popołudniowych w grupie Tygryski pod opieką nauczycielki J. Łątka odbyło się spotkanie integracyjne rodziców i dzieci pt „Jesień na wesoło”.

Święto Niepodległości

11.11 2016 roku na Placu Konstytucji 3 Maja w Czeladzi odbyła się Uroczystość Upamiętniająca 98 Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

List od św. Mikołaja

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę jak co roku przygotowała dla dzieci wyjątkową niespodziankę. Już po raz trzeci serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w akcji „List od św. Mikołaja”, dzięki której każde dziecko może dotrzymać prawdziwy list od św. Mikołaja. Taki prezent to odrobina magii w tym niezwykłym świątecznym okresie.

"Muzeum Chleba" Radzionków

Dnia 8.11.2016 r, odbyła się wycieczka autokarowa do Muzeum Chleba w Radzionkowie w której uczestniczyły dzieci z grupy Pszczółki i Tygryski.

"Poczytaj mi kolego"

W ramach programu edukacyjnego "Poczytaj mi kolego", którego myślą przewodnią jest przybliżenie dzieciom piękna literatury, a także wzajemne zaszczepienie chęci do czytania, dnia 28.10.2016r. do naszego przedszkola w odwiedziny przyszli starsi koledzy z Miejskiego Zespołu Szkół.

"Trzy Świnki" - Teatr "Dzieci Zagłębia" w Będz

17.10. 2016 roku dzieci z grupy Biedronki i Motylki pojechały na do Teatru „Dzieci Zagłębia” w Będzinie na przedstawienie teatralne pt „Trzy świnki”.

Drużyna Kacperka

W dniach od 10.10.2016 do 30.11.2016 naszej placówce zostanie umieszczona skarbonka ze Stowarzyszenia „Czeladź jest fajna” do której będą zbierane pieniążki na leczenie Kacperka.

Spotkanie autorskie z Katarzyna Zychla

Pomimo złej aury dzieci z grupy Tygryski i Pszczółki dnia 04.10. 2016 roku uczestniczyły w spotkaniu autorskim z panią Katarzyną Zychla poetką i pisarką książek dla dzieci i młodzieży

Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy 01.10.2016 roku ( sobota) godzina 1000 na Festyn Rodzinny z okazji 30 Urodzin Przedszkola.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Zaproszenie

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

• Podmiot udostępniający informację:
  • Pierwsza publikacja:
  • Aktualizacja publikacji: