• Znaleziono 195 wiadomości.

• Ostatnia
Uczymy dzieci pomagać innym. Rusza XIX edycja akc

W tym roku akcja w szkołach i przedszkolach trwać będzie od 26 listopada do 06 stycznia.

Dzień Pluszowego Misia w Bibliotece

Czy to jutro, czy to dziś wszystkim jest potrzebny miś - pisała Halina Bechlerowa

Wycieczka do Palmiarni

Niezwykły świat egzotycznych roślin i zwierząt zachwycił dzieci z grup Tygryski i Pszczółki, które wraz ze swoimi wychowawczyniami wybrały się w piątek 16.11.2018 r na wycieczkę do Palmiarni w Gliwicach.

Biedronki i Motylki w Teatrze

14.11.2018 dzieci z grupy Biedronki i Motylki pojechały do Teatru „Dzieci Zagłębia” w Będzinie

"Rekord dla Niepodległej"

W piątek 11 listopada o godzinie 11.11 nasze przedszkolaki wzięły udział w ogólnopolskiej akcji

Polska moja Ojczyzna

„Polska – moja Ojczyzna" - pod takim hasłem 08 listopada 2018 r. odbyła się w naszym przedszkolu Uroczysta Akademia Patriotyczna poświęcona pamięci tych, co walczyli o wolną, niepodległą Polskę.

W związku z ustanowieniem przez Sejm RP 12 listopada 2018 roku uroczystym Świętem Narodowym i dniem wolnym od pracy

Dzień dyni

29 października dzieci ze wszystkich grup wiekowych uczestniczyły w zajęciach podczas których poznały bardzo zdrowe i urodziwe warzywo jakim jest dynia.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Dzień dyni
Trening ewakuacyjny

W dniu 19.10.2018 r. w naszym przedszkolu odbył się trening ewakuacyjny

Wycieczka do Egzotarium

W celu uatrakcyjnienia zajęć umożliwiających poznanie przyrody, 17.10.2018 roku dzieci z grupy Biedronki i Motylki pojechały na wycieczkę do Egzotarium w Sosnowcu.

• Ostatnia

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

• Podmiot udostępniający informację:
  • Pierwsza publikacja:
  • Aktualizacja publikacji: