• Znaleziono 114 wiadomości.

• Ostatnia
Wycieczka do szkoły

20 października dzieci z grupy Pszczółki odwiedziły świetlicę szkolną Szkoły Podstawowej nr 2.

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej – polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego ustanowione 27 kwietnia 1972 roku, określone ustawą – Karta praw i obowiązków nauczyciela, jako Dzień Nauczyciela

Wycieczka do Teatru

12.10.2017 dzieci z grupy Motylki i Pszczółki pojechały do Teatru „Dzieci Zagłębia” w Będzinie na przedstawienie „O dziewczynce Katarzynce zwanej Czerwonym Kapturkiem"

Trening ewakuacyjny

W dniu 10 października 2017r w naszym przedszkolu zostały przeprowadzone praktyczne ćwiczenia ewakuacji pracowników i przedszkolaków z budynku.

Wizyta Misi Marysi

Do naszego przedszkola zawitała niezwykła osoba.

Zajęcia kulinarne

Zajęcia kulinarne to typ zajęć bardzo lubianych przez dzieci zarówno starsze, jak i młodsze.

W związku z komunikatami Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Dąbrowie Górniczej z dnia 28.09.2017 roku,

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Informacja
Ważny komunikat !!!!!!!!!!!!!!

UWAGA: Wczoraj ostrzegaliśmy mieszkańców Piasków. Dziś zwracamy się do wszystkich mieszkańców miasta! Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Dąbrowie Górniczej poinformował dziś, że woda w niemal całej Czeladzi jest skażona bakterią escherichia coli.

Ogłoszenie

Chcielibyśmy poinformować o kolejnym projekcie realizowanym przez Stowarzyszenie.MOC WSPARCIA Tym razem jest to kampania społeczna połączona z projektem dla młodych rodziców pod hasłem "WIELKA MOC"

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Ogłoszenie
Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka 2017

To święto ma krótką historię, bo Sejm uchwalił je stosunkowo niedawno - 13 września 2013 roku.

• Ostatnia

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

• Podmiot udostępniający informację:
  • Pierwsza publikacja:
  • Aktualizacja publikacji: