• Znaleziono 103 wiadomości.

• Ostatnia
Spotkanie wielkanocne

Dnia 10.04.2017 roku w godzinach popołudniowych w grupie Pszczółki odbyło się Spotkanie Wielkanocne w którym uczestniczyli rodzice, dzieci oraz wychowawczynie grupy.

Nabór do klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2017/2018

Dzień Leśnika

06.04. 2017 Dzieci z naszego Przedszkola odwiedził niezwykły gość - leśniczy. Przybliżył on dzieciom informacje na temat swojej pracy, zwierząt żyjących w lesie, roślin chronionych i bezpieczeństwa podczas pobytu w lesie.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Dzień Leśnika
Wycieczka do Teatru 'Dzieci Zagłębia"

03.04.2017 r Biedronki i Motylki pojechały do Teatru „Dzieci Zagłębia” w Będzinie na przedstawienie „O SZEWCZYKU, STRASZNYM SMOKU, CZAROWNICY I KRÓLEWNIE”

Konkurs recytatorski

Doceniając wagę literatury dziecięcej, w tym roku szkolnym kładziemy szczególny nacisk na jej rozpowszechnianie.

"Ćwiczysz ty, ćwiczę ja  - to zabawa na 102" sp

W dniu 29.03.2017 r. odbyło się spotkanie integracyjne dla rodziców wraz dziećmi z grupy „Biedronki” pod hasłem "Ćwiczysz ty, ćwiczę ja - to zabawa na 102".

Mali ogrodnicy

28 marca grupa " Motylków" i " Biedronek" postanowiła przyczyńić się do tego aby w naszym przedszkolnym " Tęczowym Ogrodzie" Pani Wiosna

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Mali ogrodnicy
Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski Wiersze J

Dnia 28 marca w Kopalni Kultury odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski „Wiersze Jana Brzechwy”,

Tygryski w Bibliotece

23.03.2017 grupa Tygryski uczestniczyła w lekcji bibliotecznej zorganizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną.

22.03.2017 grupa Tygryski wraz z nauczycielem odwiedziła Dom Pomocy Społecznej SENIOR.

• Ostatnia

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

• Podmiot udostępniający informację:
  • Pierwsza publikacja:
  • Aktualizacja publikacji: