Festyn Rodzinny

6 Czerwca 2022

Festyn Rodzinny

Festyn rodzinny „Mama, Tata i Ja” zapisał się na stałe w kalendarz imprez organizowanych przez nasze przedszkole. Tego roku obchodziliśmy go 2 czerwca. Celem imprezy było zachęcanie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom pikniku wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju. Pogoda w tym dniu wyjątkowo nam sprzyjała, a słońca i prawdziwie wiosennego wiatru nam nie zabrakło.
Tegoroczną imprezę rozpoczęliśmy od występów tanecznych naszych przedszkolaków. Następnie wspaniałą zabawę wszystkim uczestnikom pikniku zapewnił wodzirej z Mozaika Fotonik. Nie zabrakło tańców, konkursów dla dzieci i rodzin, dużych baniek mydlanych i innych atrakcji takich jak: pokaz wozu strażackiego Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Będzinie - oddział Czeladź , motocykli ze Stowarzyszenia Motocyklowego w Będzinie i Towarzystwa Motocyklowego TM Volni z Czeladzi, zajęcia z Judo - trening z mistrzynią Europy w Judo Beatą Pacut ,  zajęcia z Kangurka, loterii fantowej, a buźki naszych milusińskich ozdabiały panie z Perfect Lines Studio. W czasie pikniku wszyscy mogli zasmakować pysznych domowych ciast i pysznego bigosu.
W miłej atmosferze czas pikniku szybko minął. Z imprezy pozostało wiele fotografii, dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników naszego pikniku.
Wszystkim uczestnikom pikniku dziękujemy za cudowną zabawę!!
do góry