Strona główna/Aktualności/Spotkanie autorskie

6 Czerwca 2024

Spotkanie z autorem ulubionej książki i zdobycie jego autografu to prawdziwa frajda dla każdego dziecka, które rozpoczyna swoją przygodę z książką. Dnia 06.06..2024 nasze przedszkole odwiedziła autorka książek dla dzieci Lilianna Jędrzejewska-Mucha. Pani Lilianna czytała dzieciom fragment swojej książki "Pierwszaki dawne maluchy", o dzieciach i dla dzieci, które wkraczają w nieznany szkolny świat. Podczas spotkania z przedszkolakami pisarka wyjaśniła dzieciom, skąd czerpała pomysły do pisania utworów. Omówiła proces powstawania książki - od pomysłu do jej wydania. Na koniec miłego i bardzo ciekawego spotkania przedszkolacy mogli nabyć książkę i uzyskać autograf z dedykacją. Dzieci podziękowały autorce za pouczające spotkanie wręczając kwiaty.