Strona główna/Aktualności/Pasowanie na Przedszkolaka w grupie Misie

Pasowanie na Przedszkolaka w grupie Misie

17 Czerwca 2021
Dnia 16.06. 2021 roku w naszym przedszkolu, odbyła się uroczystość z okazji ,, Pasowania na Przedszkolaka''. W uroczystości wzięli udział zaproszeni Rodzice, Pani Dyrektor Agata Nowakowska- Michałek oraz nasi mali podopieczni, którzy byli bohaterami tak ważnego dla nich jak i rodziców wydarzenia. Odświętny strój oraz wystrój sali podkreśliły doniosłość wydarzenia. Dzieci zaprezentowały przygotowany program artystyczny - wierszyki , piosenki, tańce.
Dzieci po raz pierwszy miały możliwość zaprezentowania swoich  umiejętności przed tak wielką publicznością. Przed ślubowaniem, dzieci
zaprezentowały umiejętności jakie nabyły w ciągu roku szkolnego. Punktem kulminacyjnym spotkania, było złożenie przez dzieci ślubowania . Po ślubowaniu Pani Dyrektor za pomocą zaczarowanego ołówka dokonała pasowania. Na pamiątkę dzieci otrzymały dyplomy. Po zakończeniu części poświęconej pasowaniu zaproszono dzieci na poczęstunek . Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze.