Strona główna/Aktualności/Spotkanie Wielkanocne

Spotkanie Wielkanocne

2 Kwietnia 2023

Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, na który z wytęsknieniem oczekują zarówno dzieci jak i dorośli. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazywać młodszym pokoleniom. Tuż przed Wielkanocą w naszym przedszkolu nadszedł czas świątecznych przygotowań i dekoracji.

Właśnie z tej okazji zaprosiliśmy rodziców dzieci z grupy Motylki i Biedronki.  Rodzice mogli na żywo podziwiać swoje dzieci podczas krótkiej części artystycznej oraz razem bawić się i tworzyć  ozdoby świąteczne.

Spotkanie było doskonałą okazją dla rodziców do zobaczenia swoich pociech podczas aktywnych spotkań, miłego spędzenia czasu oraz wspólnej zabawy. Spotkania przebiegały w miłej i serdecznej atmosferze, umiliły dzieciom oczekiwanie na święta i wprowadziły je w Wielkanocny nastrój. Dziękujemy rodzicom za obecność oraz zaangażowanie w pracę przedszkola, a tym samym w wychowanie Waszych pociech.

Życzymy, aby nadchodzące Święta Wielkanocne napełniły Wasze serca radością i nadzieją, a chwile spędzone w gronie najbliższych dodawały otuchy i pozwalały przezwyciężyć wszystkie trudności.