Majówka 2024

25 Kwietnia 2024

Szanowni Państwo,

w imieniu Burmistrza Miasta Czeladź Zbigniewa Szaleńca oraz Wydziału Promocji Miasta, Kultury i Współpracy z Zagranicą serdecznie zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na uroczysty przemarsz z okazji 20-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej, który odbędzie się 1 maja o godz. 10.30 spod Urzędu Miasta do Cechowni.

Od godz. 11.00 w Cechowni oraz na terenie dawnej Kopalni Saturn odbędzie się „Majówka na Saturnie”. W programie m.in. koncert górniczej orkiestry dętej, występy dzieci z czeladzkich szkół i przedszkoli, a także koncerty Piotra Olszewskiego, Anny Piech i zespołu Ziggie Piggie. Przygotowano także konkursy i animacje dla dzieci, dmuchańce, stanowiska animacyjno-warsztatowe (w tym warsztaty LEGO), pokazy filmowe oraz strefę gastronomiczną.

Więcej szczegółów na www.czeladz.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Kategoria: Powiązane pliki [1]