Strona główna/Aktualności/1% podatku za 2019 rok

1% podatku za 2019 rok

25 Stycznia 2021

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,
lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi.
Jan Paweł II

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim naszym Rodzicom i przyjaciołom naszego Przedszkola, przekazującym 1% podatku na rzecz naszego Przedszkola za pośrednictwem Fundacji „Młodzi Młodym”.

Zebrana kwota z rozliczeń podatkowych za 2019 rok wynosi: 3682,00

 

Środki wykorzystane za rok 2018 w roku 2020 to:

  • materiały malarskie - 1052.00
  • materiał roślinne - 335.50
  • nawierzchnia podłogowa w sali Pszczółek - 5200.00
Dzięki Waszej pomocy i darowiźnie 1% mogliśmy wykonać podjazd dla wózków, zakupić kamizelki odblaskowe dla dzieci, duże klocki do zabawy, dofinansować wycieczkę dla dzieci, pokryć część kosztów wymiany wykładziny antypoślizgowej holu górnego i schodów ( termozgrzewalna wykładzina antypoślizgowa), zakupić rośliny do ukwiecenia kwietnika przy wejściu do przedszkola, wypożyczenie zamku dmuchanego na festyn, zakup farb fasadowych na podniesienie  estetyki budynku przedszkola przy wejściu głównym.
Pragniemy z całego serca podziękować za dotychczasową pomoc i jeszcze raz prosić o tak niewielki gest, jakim jest wpisanie w rozliczeniu naszego numeru KRS. Będziemy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc i pamięć o naszych podopiecznych, którzy dzięki Waszemu wsparciu mogą się prawidłowo rozwijać uczyć się jak i wspaniale bawić.
Jednocześnie bardzo prosimy o nie zapominanie o nas w kolejnych latach.

Podarowanie Twojego 1% dla Przedszkola jest bardzo proste.

Przekaż 1% podatku na Przedszkole Publiczne nr 11 im. Kolorów Tęczy w Czeladzi

Rozlicz PIT za 2020 rok i przekaż 1% podatku na Przedszkole Publiczne nr 11 im. Kolorów Tęczy w Czeladzi. Aby przekazać 1% podatku w polu cel szczegółowy wpisz: PP 11 Czeladź 999.

Link do darmowego programu PIT:

https://fsmm.pl/program-pit/?partner=999

 

do góry