Strona główna/Aktualności/Konkurs plastyczny - Czeladzka czarownica

Konkurs plastyczny - Czeladzka czarownica

7 Maja 2024

W kwietniu nasze przedszkole wzięło udział w Konkursie Plastycznym pt. „Czeladzka czarownica”, którego organizatorem było Przedszkole Publiczne nr 1 im. Dobrego Serca w Czeladzi. Nasze przedszkole reprezentowała Emilka z grupy Tygryski i Kornrlia z grupy Motylki. Celem konkursu było kształtowanie wyobraźni dzieci, zapoznanie z bohaterką legendy „Czeladzka Czarownica” oraz budowanie wspólnoty i przynależności do lokalnego społeczeństwa.. Dziewczynki otrzymały wyróżnienie , zostały nagrodzone Dyplomami i nagrodami rzeczowymi. Organizatorzy konkursu zapraszają na wystawę prac konkursowych do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czeladzi - Filia Nr 2 w dniach od 26 kwietnia do 31 maja 2024 roku. Gratulujemy !!!

KorneliaEmilka