Strona główna/Aktualności/Konkurs tańca Złap Marzenie

Konkurs tańca Złap Marzenie

10 Maja 2024

Dziś w Kopalni Kultury odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Tańca Współczesnego pod tytułem „Złap marzenie”, organizowany przez Przedszkole Publiczne nr 1. Celem konkursu była prezentacja umiejętności tanecznych dzieci, promocja młodych talentów, integracja środowisk przedszkolnych oraz wymiana doświadczeń.

Wszyscy uczestnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom artystyczny, a jury miało trudne zadanie.

Z ogromną dumą chcemy poinformować , że nasze dziewczynki z grupy Tygryski „Gwiazdki z Jedenastki” - Michasia , Emilka, Magda, Anastasya, Nikolka, Hania, Oliwka, Lena, Julia , Ala - zajęły II miejsce wykonując taniec do utworu „Sofia” Alvaro Solerao, a Gabrysia otrzymała wyróżnienie za taniec solowy do utworu „Jak wygląda wiatr” A. Broda.

W wydarzeniu udział wzięli m.in. Burmistrz Zbigniew Szaleniec, zastępca Burmistrza ds. społecznych Andrzej Mentel oraz naczelnik Wydziału Edukacji i Polityki Społecznej Elżbieta Bazańska-Wolska.

Brawo dziewczynki!!!!

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów tanecznych.