Strona główna/Aktualności/Zaczarowana literka - rozstrzygnięcie konkursu plastyczno- (..)

Zaczarowana literka - rozstrzygnięcie konkursu plastyczno- logopedycznego

13 Czerwca 2024

W dniach 20.05-31.05.2024 został zorganizowany wewnątrzprzedszkolny konkurs plastyczno-logopedyczny Zaczarowana literka . W konkursie mogły wziąć udział dzieci z naszego przedszkola. Uczestnicy mieli przygotować pracę plastyczną przedstawiającą literkę dowolną techniką plastyczną w formacie A3. Dnia 12.06.2024 roku odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów. Dziękujemy wszystkim dzieciom, które podjęły się tego wyzwania. Dzieci zaskoczyły pomysłowością oraz kreatywnością. W konkursie wzięło udział 13 przedszkolaków. Jury postanowiło, że:
w kategorii 3-4 latki
1 miejsce zajęła Zosia Kozioł
2 miejsce Nataniel Naturalny
3 miejsce Vasyl Kharyton
w kategorii 5-6 latki
1 miejsce Emilia Głodowicz
2 miejsce Lena Delkowska
3 miejsce Anastazja Kharyton
Pozostali uczestnicy również otrzymali dyplomy i nagrody.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy dzieciom za ogromne zaangażowanie i twórczą pracę.

Mamy nadzieję, że kolejne konkursy w naszym przedszkolu będą się cieszyły również dużym zaangażowaniem.