22 Marca 2022

Nasze Przedszkole realizuje Ogólnopolski Program Profilaktyczny "Zdrowo jem - więcej wiem". Głównym celem projektu jest  wykształcenie u dzieci postaw prozdrowotnych poprzez uczenie zasad zdrowego odżywiania oraz przekazywanie wiedzy na temat produktów służących zdrowiu i produktów dla zdrowia szkodliwych. Ważnym celem jest również uświadomienie dzieciom i rodzicom związku pomiędzy żywieniem, a występowaniem wielu chorób i dolegliwości oraz podkreślenie roli codziennej aktywności fizycznej w profilaktyce zdrowotnej. Atutem naszego Przedszkola jest domowa kuchnia. Dzieci otrzymują zdrowe, pełnowartościowe posiłki, bez szkodliwych dla zdrowia  dodatków.

We wszystkich grupach wiekowyh urodzinki dzieci świętujemy bez słodyczy: są życzenia, laurki i wspólne zabawy.

"Jubilaci" w Uroczystym Dniu Urodzin zamiast słodyczami mogą obdarować balonami koleżanki i kolegów ze swojej grupy. Podczas urodzinowych zabaw balony zostaną napompowane w przedszkolu.

Miłego świętowania.

urodzinki