Strona główna/Aktualności/Kartka na Dzień Kobiet - konkurs

Kartka na Dzień Kobiet - konkurs

11 Marca 2022

W miesiącu lutym przedszkolaki z grupy ,,Tygryski'' i ,,Motylki'', przystąpiły do V Ogólnopolskiego Konkursu Froeblowskiego ,,Kartka na Dzień Kobiet''. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie kartki z życzeniami z okazji Dnia Kobiet jedną z technik freblowskich twórczych prac ręcznych. Konkurs kierowany był do dzieci i nauczycieli. Prace oceniane były w trzech kategoriach:

• dzieci 3-4 letnie

• dzieci 5-6 letnie

• nauczyciele

W konkursie wzięły udział dzieci:

grupa ,,Tygryski'': Lena P., Michał T.,Lena M., Igor K., Pola R.

Grupa ,,Motylki'' :Julka B.,Adaś B. , Michalina W. , Jakub G. , Antoś W. , Hania N.

Nauczyciele: Agnieszka Kachniarz, Barbara Maligłówka

Celem konkursu było przekazanie nadesłanych kartek Podopiecznym Domu Pomocy Społecznej im. Matki Teresy z Kalkuty w Lublinie, Podopiecznym Centrum Dziennego Pobytu dla Seniorów, Pacjentkom Oddziały Chirurgii Piersi Wojewódzkiego Szpitala Klinicznego w Lublinie oraz Pacjentkom Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej w Lublinie. Kolejnym celem konkursu było rozwijanie wyobraźni i umiejętności plastycznych oraz motywowanie do podejmowania twórczej aktywności. Wszystkie dzieci oraz nauczyciele biorący udział w konkursie otrzymały podziękowania drogą elektroniczną oraz dyplomy.

Serdecznie gratulujemy.