Strona główna/Aktualności/Zadanie 1.2 Konkurs: plakat ,,Dbam o zdrowie'

Zadanie 1.2 Konkurs: plakat ,,Dbam o zdrowie'

20 Stycznia 2022

Kolejnym zadaniem promującym zdrowy tryb życia, było wykonanie plakatu pod hasłem : ,,Dbam o zdrowie''. W konkursie wzięły udział dzieci podzielone na 3 i 4 osobowe zespoły. Prace były wykonywane w przedszkolu pod kierunkiem nauczyciela. Dzieci miały możliwość korzystania z różnych technik ( wycinanki, naklejanki, wyklejanie bibułą, rysowanie, kolorowanie). Po zakończeniu pracy dokonano wyboru najlepszego plakatu poprzez głosowanie. W głosowaniu wzięły udział wszystkie dzieci. Większością głosów wygrała praca wykonana przez : Emilię , Antosię , Ziemowita  i Błażeja . Dzieci przy wyborze najładniejszej pracy kierowały się estetyką, kolorystyką, pomysłowością. Drugie miejsce zajął zespół w skład, którego wchodzili: Lena , Franek i Michał . Z kolei trzecie miejsce zajęły ex aequo  dwa zespoły w składzie: Weronika , Julian , Paulina , Natalia , Szymon , Jakub , Rafał. Wszystkie plakaty zostały wyeksponowane na korytarzu przedszkolnym.