Strona główna/Aktualności

Znaleziono wiadomości: 289.

Konkurs plastyczny - Zaczarowana literka

Serdecznie zapraszamy dzieci z naszego Przedszkola do udziału w konkursie logopedyczno-plastycznym pt. „Zaczarowana głoska”.zadaniem uczestników konkursu jest ozdobienie dowolną techniką plastyczną wybranej przez siebie gloski występującej w języku polskim.

Musical O małej syrence w niejednej piosence

15 maja 2024 roku, dzieci ze wszystkich grup wiekowych pojechały do Kopalni Kultury na musical pt. „O małej syrence w niejednej piosence

Dyżur wakacyjny

W trakcie zbliżających się wakacji nasze przedszkole pełni dyżur zarówno w

Milusińscy wierszem mówią - konkurs recytatorski

Dnia 13 maja 2024 roku w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Będzinie odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski „Milusińscy wierszem mówią

Wzmaga się aktywność kleszczy

pierwsze osobniki kleszczy stają się aktywne już na przełomie lutego i marca.

Konkurs tańca Złap Marzenie

Dziś w Kopalni Kultury odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Tańca Współczesnego pod tytułem „Złap marzenie”, organizowany przez Przedszkole Publiczne nr 1.

Laureatka Profilaktycznego Konkursu Plastycznego "Dzień z moją rodziną - bez smartfona!"

Miło nam poinformować , że Natalia P. z grupy Tygryski zdobyła I miejsce w

Konkurs plastyczny - Czeladzka czarownica

W kwietniu nasze przedszkole wzięło udział w Konkursie Plastycznym pt. „Czeladzka czarownica”, którego organizatorem było Przedszkole Publiczne nr 1 im.

Rekrutacja uzupełniająca

Informujemy, że rusza II etap naboru dzieci do przedszkola na rok szkolny 2024/2025 i będzie trwał od 06 do 10 maja 2024 roku

Majówka 2024

Szanowni Państwo, w imieniu Burmistrza Miasta Czeladź Zbigniewa Szaleńca oraz Wydziału Promocji Miasta, Kultury i Współpracy z Zagranicą serdecznie zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na uroczysty przemarsz z okazji 20-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej, który odbędzie się 1 maja o godz. 10.30 spod Urzędu Miasta do Cechowni.